Obrázky sú orientačné a slúžia len na ilustráciu. Zobrazené farby a detaily nemusia byť dostupné alebo sa môžu líšiť, keď bude vozidlo dostupné, približne v prvom štvrťroku 2023, napríklad z technických a/alebo výrobných a/alebo obchodných dôvodov. Niektoré obrázky môžu znázorňovať príslušenstvo a/alebo vybavenie, ktoré nie je štandardné a ktoré, keď bude vozidlo k dispozícii, bude podliehať dodatočnému príplatku. Rýdza DNA Jeep®

Toto nové, plne elektrické SUV vzbudzuje emócie prostredníctvom fascinujúceho dizajnu karosérie, ktorý je v dokonalej harmónii s našimi poslednými inováciami v oblasti digitálnych technológií a konektivity. Jeep® Avenger podnecuje vášne aj svojím interiérom, ktorý je mimoriadne všestranný. Vďaka tomu je pripravený odviezť všetko, čo pre svoje každodenné výzvy potrebujete.

Sloboda je elektrická

Model Avenger je doslova koncentrátom slobody. Je štýlový, funkčný a ponúka množstvo priestoru. Úplne nový Jeep® Avenger vám ponúkne ostré výkonové parametre a zážitok z bezemisnej mobility. Vďaka rýchlonabíjaniu sa môžete spoľahnúť na vždy dostatočný dojazd a na cestu budete môcť vyraziť za okamih. Jeep® Avenger je dokonalý spoločník na vozovky aj do terénu.

Obrázky sú orientačné a slúžia len na ilustráciu. Zobrazené farby a detaily nemusia byť dostupné alebo sa môžu líšiť, keď bude vozidlo dostupné, približne v prvom štvrťroku 2023, napríklad z technických a/alebo výrobných a/alebo obchodných dôvodov. Niektoré obrázky môžu znázorňovať príslušenstvo a/alebo vybavenie, ktoré nie je štandardné a ktoré, keď bude vozidlo k dispozícii, bude podliehať dodatočnému príplatku.