Vyobrazený Jeep® Avenger nie je zatiaľ na európskych trhoch k dispozícii, pretože ide o zatiaľ nehomologizovaný predsériový model. Hodnoty spotreby a emisií budú k dispozícii na oficiálnych internetových stránkach Jeep hneď po uvedení na trh. Obrázky sú čisto ilustračné. Vyobrazené farby a detaily nemusia byť k dispozícii alebo nemusia zodpovedať skutočnému modelu v čase jeho uvedenia na trh.Rýdza DNA Jeep®

Toto nové, plne elektrické SUV vzbudzuje emócie prostredníctvom fascinujúceho dizajnu karosérie, ktorý je v dokonalej harmónii s našimi poslednými inováciami v oblasti digitálnych technológií a konektivity. Jeep® Avenger podnecuje vášne aj svojím interiérom, ktorý je mimoriadne všestranný. Vďaka tomu je pripravený odviezť všetko, čo pre svoje každodenné výzvy potrebujete.

Sloboda je elektrická

Model Avenger je doslova koncentrátom slobody. Je štýlový, funkčný a ponúka množstvo priestoru. Úplne nový Jeep® Avenger vám ponúkne ostré výkonové parametre a zážitok z bezemisnej mobility. Vďaka rýchlonabíjaniu sa môžete spoľahnúť na vždy dostatočný dojazd a na cestu budete môcť vyraziť za okamih. Jeep® Avenger je dokonalý spoločník na vozovky aj do terénu.

Vyobrazený Jeep® Avenger nie je zatiaľ na európskych trhoch k dispozícii, pretože ide o zatiaľ nehomologizovaný predsériový model. Obchodné uvedenie na európske trhy sa očakáva približne koncom roka 2022. Hodnoty spotreby a emisií budú k dispozícii na oficiálnych internetových stránkach Jeep hneď po uvedení na trh. Obrázky sú čisto ilustračné. Vyobrazené farby a detaily nemusia byť k dispozícii alebo nemusia zodpovedať skutočnému modelu v čase jeho uvedenia na trh.