SYSTÉMY UCONNECT

Systémy Uconnect vám prinášajú zábavu, komunikáciu, navigáciu a praktické funkcie v pohodlí vášho modelu Jeep® Grand Cherokee. Vďaka technológii prehrávania zvuku cez Bluetooth®, hlasovému ovládaniu a voliteľným prvkom, ako je 8,4-palcový dotykový displej s jednoduchým ovládaním a plnohodnotná navigácia, môžete zostať v kontakte s celým svetom.

PRÉMIOVÉ AUDIOSYSTÉMY

Dva voliteľné prémiové audiosystémy zdokonalia zmyslový zážitok: systém Alpine® s priestorovým zvukom a deviatimi reproduktormi a systém Harman Kardon® s viackanálovým spracovaním a 19 vysokovýkonnými reproduktormi so subwooferom a zosilňovačom s výkonom 825 W

image

7-PALCOVÝ KONFIGUROVATELNÝ PANEL

Konfigurovateľný 7-palcový informačný displej vodiča na prístrojovej doske je súčasťou štandardnej výbavy pre všetky modely. Umožňuje prispôsobiť osobné nastavenia a grafiku. Na plnofarebnom displeji sa zobrazujú informácie podrobného navigačného systému (ak je vo výbave), informácie o médiách, napríklad o skladbe, interpretovi a stanici, plnohodnotné ukazovatele, voliteľný systém regulácie trakcie Selec-Terrain®, voliteľný systém zavesenia kolies Quadra-Lift® a ďalšie.

MODELY JEEP® GRAND CHEROKEE

Vyhľadajte model, ktorý vám najviac vyhovuje

JEEP® GRAND CHEROKEE

Vyskúšajte ho u najbližšieho predajcu.

KATALÓG PRE JEEP® GRAND CHEROKEE 2017

Stiahnite alebo objednajte si katalóg pre Jeep® Grand Cherokee 2017