CHARAKTER INŠPIROVANÝ PRETEKMI

Jeep® Grand Cherokee SRT® je pripravený na jazdu na okruhu a vďaka prvotriednym vlastnostiam ide o doteraz najšportovejší a najvýkonnejší Jeep® Grand Cherokee. Neveríte? Pozrime sa na čísla. Zrýchlenie z 0 na 100 km/h za menej ako 5 sekúnd a maximálna rýchlosť 257 km/h je len začiatok.

2017 GRAND CHEROKEE SRT®

ČERVENÁ RED VELVET ČERVENÁ RED LINE ČIERNA DIAMOND BLACK BIELA BRIGHT WHITE BIELA IVORY WHITE STRIEBORNÁ BILLET SILVER ŠEDÁ GRANITE CRYSTAL ŠEDÁ RHINO MODRÁ TRUE BLUE
ČERVENÁ RED VELVET
ČERVENÁ RED LINE
ČIERNA DIAMOND BLACK
BIELA BRIGHT WHITE
BIELA IVORY WHITE
STRIEBORNÁ BILLET SILVER
ŠEDÁ GRANITE CRYSTAL
ŠEDÁ RHINO
MODRÁ TRUE BLUE
ČERVENÁ RED VELVET

2017 GRAND CHEROKEE SRT®

Jeep® Grand Cherokee SRT® je pripravený na jazdu na okruhu a vďaka prvotriednym vlastnostiam ide o doteraz najšportovejší a najvýkonnejší Jeep® Grand Cherokee.
MORE INFO
Jeep® Grand Cherokee SRT® je pripravený na jazdu na okruhu a vďaka prvotriednym vlastnostiam ide o doteraz najšportovejší a najvýkonnejší Jeep® Grand Cherokee.
 

AGRESÍVNY VZHĽAD

Odvážna začiernená predná časť a úplne nová maska dodávajú modelu Grand Cherokee SRT® vlastný vzhľad. Masívne dvojdielne strešné okno CommandView® otvára nové možnosti výhľadu s ktorým si užijete pôžitok z jazdy pod holým nebom. Vďaka moderným svetlometom, bi-xenónovým výbojkám, smerovým svetlám a novým LED hmlovým svetlám má Grand Cherokee SRT® tvár, na ktorú nezabudnete.

PRIPRAVENÝ NA OKRUH

Exkluzívny interiér Jeep® Grand Cherokee SRT® s množstvom prémiových detailov pre jedinečný luxus a konfort. Čierne kožené čalúnenie Torque v kombinácii so semišom a výrazná radiaca páka SRT® dopĺňa volant s plochou spodnou časťou SRT®. Sedadlá inšpirované pretekmi, vložka z uhlíkových vlákien a 7-palcový informačný digitálny displej vodiča s informáciami o okamžitom zrýchlení spolu vytvárajú vzrušujúci kokpit, ktorý poskytne dokonalý pôžitok z jazdy.

grand-cherokee-srt

VÝKON V REÁLNOM ČASE

Skvelý výkon nového modelu Jeep® Grand Cherokee SRT® sledujte na vlastné oči. Vďaka navigačnému systému Uconnect 8.4 NAV budete môcť v reálnom čase sledovať štatistické údaje o výkone a zrýchlení vozidla. Zistite, ako sa technológia používa podľa výkonu.

VÝKON VO VAŠICH RUKÁCH

Nový Jeep® Grand Cherokee SRT® dokáže prekonať aj tie najvážnejšie problémy. Prispôsobte si pôžitok z jazdy, aby bol jedinečný. Pocíťte výkon motora HEMI® V8 s objemom 6,4 litra, stlačte tlačidlo regulácie zrýchlenia a nechajte sa zatlačiť do sedadla.