OZNAČENIE TRAIL RATED®

Označenie Trail Rated® garantuje jedinečné schopnosti za rôznych poveternostných podmienok a stavu cesty. Päť kľúčových oblastí testovania pre označenie Trail Rated sú priľnavosť, svetlá výška, manévrovateľnosť, prekríženie náprav a schopnosť brodenia. Grand Cherokee Trailhawk® a modely vybavené voliteľným balíkom Do terénu majú všetky označenie Trail Rated®.

POZRITE SI, AKO GRAND CHEROKEE ZÍSKAL OZNAČENIE TRAIL RATED®

TRAILHAWK®

Nový Grand Cherokee Trailhawk® je najschopnejšie SUV vo svojej triede, zabezpečuje správnu rovnováhu medzi dominanciou v teréne a prémiovými detailmi.. S pneumatickým odpružením Quadra-Lift®, systémom Selec-Speed® Control a pohonu všetkýcj kolies Quadra-Drive® II a uzávierkou samosvornému diferenciálu ELDS na zadnej náprave dominuje v teréne.

image

SCHOPNOSTI 4x4

Jeep® Grand Cherokee ponúka tri voliteľné systémy pohonu 4x4 v závislosti na stupni výbavy – Quadra-Trac II®, Quadra-Trac II® SRT a Quadra-Drive® II. Takže ak potrebujete jazdiť v nepriaznivom počasí alebo ste zanietený off-roader, Grand Cherokee to zvládne.

MOTORY

image

VZNETOVÝ MOTOR 3,0 L V6 MULTIJET II

Dieselový preplňovaný motor 3.0 V6 prináša čistú technológiu pre nízke emisie CO2. Čistá a kultivovaná pohonná jednotka pomáha dosiahnuť optimálnu spotrebu paliva pri fascinujúcom výkone. V kombinácii s pokročilou osemstupňovou automatickou prevodovkou môže Jeep® Grand Cherokee ťahať príves až s hmotnosťou 3500 kg, čo znamená, že hravo odtiahnete všetky svoje veci kamkoľvek sa vám zachce.

ZÁŽIHOVÝ MOTOR 3,6 L V6 VVT

Zážihový motor Pentastar® V6 s objemom 3,6 litra má výnimočnú novú osemstupňovú automatickú prevodovku s riadením páčkami pod volantom. Režim Eco prispieva k dosiahnutiu nízkej spotrebu paliva. S voliteľným balíkom Ťahanie dokážete ťahať príves s hmotnosťou až 2 268 kg.

ZÁŽIHOVÝ MOTOR 5,7 L V8 MDS VVT

Zážihový motor V8 s objemom 5,7 litra s technológiou na úsporu paliva má impozantný výkon 259 kW pri 5 200 ot./min. a krútiaci moment 520 Nm. Maximálna nosnosť pri ťahaní je 3 500 kg. Nová vylepšená, osemstupňová automatická prevodovka a režim Eco prinášajú skvelú spotrebu paliva.

SCHOPNOSŤ ŤAHAŤ PRÍVES S HMOTNOSŤOU AŽ 3 500 KG

Grand Cherokee má pri správnej výbave schopnosť ťahať príves s hmotnosťou až do 3 500 kg.

engine icon
VZNETOVÝ MOTOR 3,0 L V6 MULTIJET II

vehicle icon
3500
engine icon
ZÁŽIHOVÝ MOTOR 3,6 L V6 VVT

vehicle icon
2268
engine icon
ZÁŽIHOVÝ MOTOR 5,7 L V8 MDS VVT

vehicle icon
3500

MODELY JEEP® GRAND CHEROKEE

Vyhľadajte model, ktorý vám najviac vyhovuje

JEEP® GRAND CHEROKEE

Vyskúšajte ho u najbližšieho predajcu.

KATALÓG PRE JEEP® GRAND CHEROKEE 2017

Stiahnite alebo objednajte si katalóg pre Jeep® Grand Cherokee 2017