INTERIOR SEATING

ČIERNA MOROCCO
ČIERNA MOROCCO

Súčasťou štandardnej výbavy verzie Grand Cherokee Laredo sú látkové sedadlá Wallace II a Sheldon v čiernej farbe Morocco. Elektricky nastaviteľné sedadlo vodiča umožňuje nastaviť niekoľko polôh pre komfortnú jazdu.

ČIERNA MOROCCO
ČIERNA MOROCCO

Súčasťou štandardnej výbavy verzie Grand Cherokee Limited sú sedadlá čalúnené kožou Capri v čiernej farbe Morocco. Komfort počas chladných dní zabezpečuje vyhrievanie predných aj zadných sedadiel.

New Zealand
ZIMBABWE – SVETLO-MRAZIVÁ BÉŽOVÁ

Súčasťou štandardnej výbavy verzie Grand Cherokee Limited sú sedadlá čalúnené kožou Capri v svetlo-mrazivej béžovej farbe New Zealand. Komfort počas chladných dní zabezpečuje vyhrievanie predných aj zadných sedadiel.

ČIERNA MOROCCO
ČIERNA MOROCCO

Súčasťou štandardnej výbavy verzie Grand Cherokee Summit sú sedadlá čalúnené perforovanou kožou Natura Plus v čiernej farbe Morocco.

HNEDÁ GRAND CANYON
HNEDÁ GRAND CANYON

Súčasťou voliteľnej výbavy verzie Grand Cherokee Summit sú sedadlá čalúnené perforovanou kožou Natura Plus v hnedej farbe Grand Canyon

ARGENTINA – ČIERNA A TMAVOHNEDÁ SIENNA
ARGENTINA – ČIERNA A TMAVOHNEDÁ SIENNA

Súčasťou voliteľnej výbavy verzie Grand Cherokee Summit sú sedadlá čalúnené perforovanou kožou Natura Plus v čiernej a tmavohnedej farbe Argentina s čiernym šitím.

SKI GRAY – INDIGO/SKI GRAY
SKI GRAY – INDIGO/SKI GRAY

Kožený interiér LAGUNA predstavuje naše najluxusnejšie sedadlá. Kožené sedadlá s indigovomodrými prvkami a sivým prešivaním vytvárajú luxusný priestor na jazdu. Perforovaný povrch sedadiel je vyhrievaný v chladnom počasí a odvetrávaný v teplom počasí.

ČIERNA MOROCCO
ČIERNA MOROCCO

Súčasťou štandardnej výbavy verzie Grand Cherokee Overland sú sedadlá čalúnené perforovanou kožou Nappa axis II v čiernej farbe Morocco so svetlým prešívaním. Predné sedadlá sú odvetrávané. Ventilátory vo vnútri sedadiel nasávajú chladnejší vzduch z kabíny a odvádzajú teplo z povrchov sedadiel kvôli vyššiemu komfortu na dlhých cestách.

MODRÁ INDIGO VESUVIO/JEEP® HNEDÁ
MODRÁ INDIGO VESUVIO/Jeep® HNEDÁ

Súčasťou štandardnej výbavy verzie Grand Cherokee Overland sú sedadlá čalúnené perforovanou kožou Nappa axis II v indigovomodrej farbe Vesuvio s hnedou Jeep® s perleťovým prešívaním. Predné sedadlá sú odvetrávané. Ventilátory vo vnútri sedadiel nasávajú chladnejší vzduch z kabíny a odvádzajú teplo z povrchov sedadiel kvôli vyššiemu komfortu na dlhých cestách.

NEPAL/SVETLO MRAZIVÁ BÉŽOVÁ
NEPAL/SVETLO MRAZIVÁ BÉŽOVÁ

Súčasťou štandardnej výbavy verzie Grand Cherokee Overland sú sedadlá čalúnené perforovanou kožou Nappa axis II vo svetlobéžovej farbe s hnedým prešívaním. Predné sedadlá sú odvetrávané. Ventilátory vo vnútri sedadiel nasávajú chladnejší vzduch z kabíny a odvádzajú teplo z povrchov sedadiel kvôli vyššiemu komfortu na dlhých cestách.

ČIERNA MOROCCO
ČIERNA MOROCCO – RUBÍNOVÁ ČERVENÁ

Súčasťou štandardnej výbavy verzie Grand Cherokee Trailhawk® sú perforované kožené sedadlá Nappa axis v štýle SRT® v kombinácii so semišom v čiernej farbe Morocco s rubínovočerveným prešívaním a logom Trailhawk. Vytvarované opierky vás podržia na mieste počas dobrodružstiev v teréne. Predné sedadlá sú odvetrávané. Ventilátory vo vnútri sedadiel nasávajú chladnejší vzduch z kabíny a odvádzajú teplo z povrchov sedadiel kvôli vyššiemu komfortu na dlhých cestách.

UŽÍVAJTE SI KOMFORT

Luxusné kožené čalúnenie pokrýva takmer všetky miesta dotyku – sedadlá, prístrojovú dosku, panely dverí, stredovú konzolu a odkladaciu skrinku.

NEKONEČNÉ DETAILY

STREŠNÉ OKNO COMMANDVIEW®

S voliteľným strešným oknom CommandView® si môžete tešiť z dvoch posuvných strešných panelov s elektrickým ovládaním. Strešné okno otvára nové možnosti výhľadu. Súčasťou je aj elektricky ovládaná slnečná clona, ktorá zaistí príjemný chlad. K dispozícii je aj jednodielne strešné okno.

MODELY JEEP® GRAND CHEROKEE

Vyhľadajte model, ktorý vám najviac vyhovuje

JEEP® GRAND CHEROKEE

Vyskúšajte ho u najbližšieho predajcu.

KATALÓG PRE JEEP® GRAND CHEROKEE 2017

Stiahnite alebo objednajte si katalóg pre Jeep® Grand Cherokee 2017