ODOLNÝ A MAJESTÁTNY EXTERIÉR

Jeep® Grand Cherokee 2017 má nový vzhľad exteriéru s prepracovanou prednou časťou, mriežkou chladiča a LED hmlovými svetlami. Štýlový, ale mohutný exteriér modelu Grand Cherokee je navrhnutý s eleganciou, ktorá je podporená dôverou v jeho schopnosti v každom období.

Grand Cherokee

KOLESÁ A PNEUMATIKY

Sú určené pre impozantnú jazdu po ceste aj v teréne. Grand Cherokee má schopnosti, ktoré závisia aj od kolies a pneumatík. Súčasťou štandardnej výbavy je systém monitorovania tlaku v pneumatikách. Balík Off Road ponúka špeciálne 18" disky kolies s pneumatikami All Terrain.

VRCHOL LUXUSU

V zadná časť modelu Jeep® Grand Cherokee je charakteristická novými, väčšími koncovými svetlami s LED osvetlením a aerodynamickým spojlerom. Dvere batožinového priestoru zaisťujú skvelú viditeľnosť cez zadné okno, spodnú časť charakterizujú dvojité koncovky výfuku. Bezviečková palivová nádrž a voliteľné elektrické ovládanie dverí batožinového priestoru prispieva k jednoduchosti a pohodliu. Grand Cherokee Summit sa navyše dodáva s integrované ťažné zariadenie s krytom, ktoré príde vhod, ak ťažné zariadenie nepoužívate.

MODELY JEEP® GRAND CHEROKEE

Vyhľadajte model, ktorý vám najviac vyhovuje

JEEP® GRAND CHEROKEE

Vyskúšajte ho u najbližšieho predajcu.

KATALÓG PRE JEEP® GRAND CHEROKEE 2017

Stiahnite alebo objednajte si katalóg pre Jeep® Grand Cherokee 2017