VIAC AKO 70 VOLITEĽNÝCH BEZPEČNOSTNÝCH PRVKOV A FUNKCIÍ ZABEZPEČENIA

Pod povrchom modelu Jeep® Grand Cherokee leží svet štandardných a voliteľných bezpečnostných systémov, s ktorými budete mať za volantom pokoj a ktoré pomáhajú chrániť vás a vašich pasažieroch.

PASÍVNA BEZPEČNOSŤ

V štandardnej výbave modelu Grand Cherokee 2017 sú viacstupňové airbagy vodiča a spolujazdca a doplnkové bočné airbagy.

image

AKTÍVNA BEZPEČNOSŤ

Asistenčné systémy upozorňujú vodiča a pomáhajú mu v náročných jazdných situáciách. Systém varovania pred čelným nárazom s aktívnym brzdením a adaptívny tempomat so systémom stop & go sú len niektoré z voliteľných systémov.

image

SYSTÉM MONITOROVANIA MŔTVEHO UHLA

Systém monitorovania mŕtveho uhla (BSM) využíva dvojicu radarových snímačov na kontrolu mŕtvych uhlov. Neustále monitoruje priestor medzi vaším vozidlom Jeep® Grand Cherokee a vozidlami po stranách. Keď systém zistí, že iné vozidlo sa nachádza príliš blízko, zaznie zvukový výstražný tón a vo vonkajšom spätnom zrkadle na danej strane sa rozsvieti výstražná kontrolka.

PARKOVACÍ ASISTENT

Parkovanie a výjazd z parkovacieho miesta môže byť náročné. Grand Cherokee bol skonštruovaný tak, aby vám tieto činnosti uľahčil.

BEZPEČNE A POD KONTROLOU

Sústava bezpečnostných a zabezpečovacích senzorov pomáha udržiavať smerovú stabilitu vozidla. Ak zaznamenajú, že vozidlo sa vychyľuje zo zamýšľanej dráhy, automaticky zasiahnu a pomôžu. Elektronický stabilizačný systém (ESC) koordinuje elektronický systém na zabránenie prevrátenia (ERM), protiblokovací brzdový systém (ABS) a systém na reguláciu trakcie v celom rozsahu rýchlostí. Každý systém sa aktivuje v momente, keď sa zaznamená prekĺzavanie kolies.

MODELY JEEP® GRAND CHEROKEE

Vyhľadajte model, ktorý vám najviac vyhovuje

JEEP® GRAND CHEROKEE

Vyskúšajte ho u najbližšieho predajcu.

KATALÓG PRE JEEP® GRAND CHEROKEE 2017

Stiahnite alebo objednajte si katalóg pre Jeep® Grand Cherokee 2017