PRE VAŠU ZÁBAVU A POHODLIE

Započúvajte sa do svojej obľúbenej hudby a vychutnajte si prvotriedny, kvalitný zvuk. Nový Jeep® Cherokee je vybavený prémiovým audiosystémom navrhnutým v spolupráci s odborníkmi spoločnosti Alpine®, ktorý ponúka 9 reproduktorov, 8″ subwoofer a 506 wattov akustického výkonu.

OVLÁDAČE NA VOLANTE

Nový Jeep® Cherokee ponúka špičkovú technológiu umožňujúcu ovládať všetko jednoduchým a intuitívnym spôsobom, a to prostredníctvom ovládačov na volante. Prepínajte medzi FM a DAB rádiom alebo rozhlasovými stanicami, regulujte hlasitosť alebo zvoľte inú skladbu, vyberajte kontakty, ktorým chcete volať – to všetko bez potreby pustiť ruky z volantu. Keď tento spôsob ovládania infotelematiky raz vyskúšate, už nikdy nebudete chcieť iný.

UCONNECT

Objavte všetky možnosti, ktoré prináša konektivita a digitálny svet. Systémy Uconnect® budúcej generácie (za príplatok) poskytujú vodičovi užívateľsky príjemnú a bezpečne ovládateľnú technológiu. Zostaňte v spojení so svetom, s priateľmi a so všetkým, na čom vám záleží. Ovládajte len dotykom prstov svoj chytrý telefón, navigáciu alebo sledujte svoje offroadové dobrodružstvo v nespútanej prírode.

UNCONNECT™ LIVE

VÁŠ SVET NA DOSAH RUKY

ZAHRNUTÉ FUNKCIE

Twitter

Zostaňte v spojení so svetom, kontrolujte svoj účet a buďte v obraze aj na cestách.

TuneIn

Vyhľadajte kartu svojich obľúbených položiek, na ktorej sú ikony pre prenos obľúbenej hudby z viac než 100 000 internetových rozhlasových staníc.

Deezer

Vyhľadajte a počúvajte obľúbenú hudbu.

Reuters

Ani pri jazde neprestávajte dostávať informácie zo sveta podnikania a financií a najnovšie správy z USA a celého sveta.

UCONNECT™ LIVE. Váš svet na dosah ruky.

ZAHRNUTÉ PRVKY

HD TRAFFIC

Šetrite čas každý deň vďaka informáciám v reálnom čase od 80 miliónov užívateľov mobilných telefónov.

Body záujmu TomTom

Nájdite jednoducho vo vašom okolí miesto, ktoré hľadáte. Vyhľadávať môžete podľa kategórie, obchodného názvu alebo kľúčových slov vo vlastnom jazyku.

Rýchlostné radary

Nastavte si príjem upozornení na rýchlostné radary. Zvýšite tak bezpečnosť jazdy na cestách a ušetríte za prípadné pokuty.

Počasie

Nenechajte počasie, aby vám narušilo plány. Môžete si upraviť trasu cesty na základe informácií o počasí v reálnom čase.

VERZIA MODELU JEEP® CHEROKEE

Vyhľadajte verziu, ktorá je vhodná presne pre vás

NOVÝ JEEP® CHEROKEE

Vyskúšajte u najbližšieho predajcu

JEEP® CHEROKEE

Stiahnite si alebo objednajte katalóg k novému vozidlu Jeep® Cherokee