VÝBER SEDADIEL

Interiér Jeepu Cherokee 2019 čerpal inšpiráciu hlavne v prírode a predvádza sa vám v úžasnej forme. Je plný dômyselných detailov a perfektne spracovaných prémiových materiálov.
 • LONGITUDE
  • TEXTILNÉ SEDADLÁ S KONTRASTNÝMI PRVKAMI
  • PRÉMIOVÉ KOŽENÉ SEDADLÁ
 • LIMITED
  • PRÉMIOVÉ KOŽENÉ SEDADLÁ
 • OVERLAND
  • PRÉMIOVÉ KOŽENÉ SEDADLÁ
Čierna
Čierna

Sedadlá čalúnené čiernym textilom s kontrastnými prvkami sú štandardnou výbavou modelu Cherokee Longitude a poskytujú maximálne pohodlie v každom počasí.

Čierna a svetlobéžová Light Frost
Čierna a svetlobéžová Light Frost

Sedadlá čalúnené čiernym a svetlobéžovým textilom s kontrastnými prvkami sú štandardnou výbavou modelu Cherokee Longitude a poskytujú maximálne pohodlie v každom počasí.

Čierna
Čierna

Prémiovými koženými, anatomicky tvarovanými sedadlami v čiernej farbe môže byť vybavený model Cherokee Longitude (za príplatok ako súčasť paketu). Predné sedadlá sú vyhrievané pre zabezpečenie maximálneho pohodlia bez ohľadu na počasie a tiež elektricky nastaviteľné v ôsmich smeroch vrátane bedrovej opierky nastaviteľnej v štyroch smeroch.

Čierna
Čierna

Prémiové, anatomicky tvarované sedadlá čalúnené kožou Nappa v čiernej farbe sú štandardnou výbavou modelu Cherokee Limited. Predné sedadlá sú vyhrievané pre zabezpečenie maximálneho pohodlia bez ohľadu na počasie a tiež elektricky nastaviteľné v ôsmich smeroch vrátane bedrovej opierky nastaviteľnej v štyroch smeroch.

Čierna a sivá Ski
Čierna a sivá Ski

Prémiové kožené, anatomicky tvarované sedadlá v čiernej a sivej farbe Ski sú štandardnou výbavou modelu Cherokee Limited. Predné sedadlá sú vyhrievané pre zabezpečenie maximálneho pohodlia bez ohľadu na počasie a tiež elektricky nastaviteľné v ôsmich smeroch vrátane bedrovej opierky nastaviteľnej v štyroch smeroch.

Čierna
Čierna

Prémiové kožené, anatomicky tvarované sedadlá v čiernej farbe sú štandardnou výbavou modelu Cherokee Overland. Predné sedadlá sú vyhrievané aj ventilované pre zabezpečenie maximálneho pohodlia bez ohľadu na počasie a tiež elektricky nastaviteľné v ôsmich smeroch vrátane bedrovej opierky nastaviteľnej v štyroch smeroch.

Čierna a sivá Ski
Čierna a sivá Ski

Prémiové kožené, anatomicky tvarované sedadlá v čiernej a sivej farbe Ski sú štandardnou výbavou modelu Cherokee Overland. Predné sedadlá sú vyhrievané aj ventilované pre zabezpečenie maximálneho pohodlia bez ohľadu na počasie a tiež elektricky nastaviteľné v ôsmich smeroch vrátane bedrovej opierky nastaviteľnej v štyroch smeroch.

Čierna a žltohnedá
Čierna a žltohnedá

Prémiové kožené, anatomicky tvarované sedadlá v čiernej a žltohnedej farbe sú štandardnou výbavou modelu Cherokee Overland. Predné sedadlá sú vyhrievané aj ventilované pre zabezpečenie maximálneho pohodlia bez ohľadu na počasie a tiež elektricky nastaviteľné v ôsmich smeroch vrátane bedrovej opierky nastaviteľnej v štyroch smeroch.

INTERIÉR VERZIE OVERLAND

V interiéri nového modelu Jeep® Cherokee Overland, ktorý vyniká prémiovou krásou, vkusom a komfortom, si budete jazdu neskutočne vychutnávať. Ventilované a vyhrievané predné sedadlá čalúnené kožou Nappa poskytujú mäkučké a luxusné sedenie a volant s lesklými ozdobnými prvkami z dreva zebrano a nové, 19" leštené kolesá z hliníkovej zliatiny dodávajú vozidlu skutočne jedinečný štýl.

VÝBAVA DO KAŽDÉHO POČASIA

Nedovoľte, aby vám počasie bránilo v objavovaní nových miest. Nový Jeep® Cherokee môže byť vybavený radom prvkov voliteľnej výbavy, ktoré vám pomôžu vyrovnať sa s nástrahami počasia v každom ročnom období.

VERZIA MODELU JEEP® CHEROKEE

Vyhľadajte verziu, ktorá je vhodná presne pre vás

NOVÝ JEEP® CHEROKEE

Vyskúšajte u najbližšieho predajcu

JEEP® CHEROKEE

Stiahnite si alebo objednajte katalóg k novému modelu Jeep® Cherokee