Zistiť viac
80th_badge

80 rokov dobrodružstva

História značky Jeep® je tvorená ôsmimi desiatkami rokov jazdy v teréne, vysokou odolnosťou a spoľahlivosťou. Pre oslavu 80. výročia pripravila značka špeciálnu limitovanú edíciu, ktorá zdôrazňuje ikonickú povahu vozidiel Jeep® u všetkých modelov v ponuke.

Exkluzívne logo

Osemdesiat legendárnych rokov zachytených v novom ikonickom dizajne. Každý model edície Jeep® 80th Anniversary sa vyznačuje jedinečným logom na bočnej strane exteriéru vozidla, palubnej doske a sedadlách vozidla.

Povrchová úprava Granite Crystal

Rad 80th Anniversary vyniká novým vzhľadom, ktorý charakterizujú detaily v povrchovej úprave Granite Crystal. Sloty sedemotvorovej masky chladiča, svetlomety a nárazníky svojím štýlom zvýrazňujú osobitosť a exkluzivitu tejto špeciálnej edície.

Kožený interiér

Štýl edície 80th  Anniversary je neprehliadnuteľný aj v interiéri vozidla. Sedadlá a palubná doska sú čalúnené prvotriednou kožou, ktorá je hodná vozidiel značky Jeep®.

Berberové koberčeky

Na zdôraznenie maximálnej pozornosti venovanej detailom boli pre interiér modelov Compass, Wrangler a Gladiator 80th Anniversary zabezpečené exkluzívne berberové koberčeky, ktoré vozidlám dodávajú eleganciu a definujú ich exkluzívny štýl.
 

Jeep Renegade

NOVÝ JEEP® RENEGADE 80th ANNIVERSARY

Legenda sa zrodila

Ponuku modelov 80th  Anniversary otvára Renegade, ktorý bol inšpirovaný charakteristickými štýlovými prvkami značky Jeep®. K dispozícii je so spaľovacími motormi s výkonmi 120, 130 a 150 k, alebo plug-in hybridnou pohonnou jednotkou 4xe tvorenou zážihovým preplňovaným motorom a elektromotorom s kombinovaným výkonom 190 alebo 240 k.

Objavte Renegade 80th
Jeep Compass

NOVÝ JEEP® COMPASS 80th ANNIVERSARY

História a budúcnosť značky Jeep®

Jeep® oslavuje 80. výročie špeciálnou limitovanou edíciou modelu Compass, ktorá sa vyznačuje jedinečnými štýlovými detailmi zvyšujúcimi jeho osobitosť a eleganciu. K dispozícii je buď v tradičnej verzii so zážihovým preplňovaným motorom s výkonmi 130 a 150 k, alebo s plug-in hybridnou pohonnou jednotkou 4xe so zážihovým preplňovaným motorom a elektromotorom s kombinovaným výkonom 190 k.

Objavte Compass 80th Objavte Compass 80th 4xe
Wrangler

NOVÝ JEEP® WRANGLER 80th ANNIVERSARY

Legenda pokračuje

Off-roadová ikona značky Jeep® bola pri príležitosti 80. výročia značky predstavená s lakovanou pevnou strechou a najlepšími bezpečnostnými systémami radu. K dispozícii je s tradičným preplňovaným spaľovacím motorom s výkonom 272 k a tiež vo verzii 4xe s plug-in hybridným hnacím ústrojenstvom so zážihovým preplňovaným motorom a elektromotorom s kombinovaným výkonom 380 k.

Objavte Wrangler 80th Objavte Wrangler 4xe
Jeep Gladiator

NOVÝ JEEP® GLADIATOR 80th ANNIVERSARY

LEGENDÁRNY PICK-UP

Ponuka modelov limitovanej edície 80th  Anniversary je zavŕšená novým modelom Jeep® Gladiator. Táto špeciálna edícia ešte viac zvýrazňuje jedinečnú osobitosť jediného pick-upu značky Jeep®. Model Gladiator je vybavený výkonným dieselovým motorom 3.0 V6 Multijet s výkonom 264 k.

Objavte Gladiator 80th
80th_badge

JEEP®, legenda zrodená v roku 1941

V roku 1941 bola americká armáda vybavená robustným vozidlom s pohonom všetkých kolies. Toto vozidlo si poradilo s akýmkoľvek terénom a nástrahami. Bežne bolo známe ako GPV (General purpose vehicle), avšak na jeho identifikáciu stačili prvé dve písmená: Jeep®. Tak sa zrodila legenda. V priebehu rokov vytvorila značka Jeep® rad inovatívnych modelov, ktoré sa preslávili svojim bezkonkurenčným výkonom a silným zmyslom pre dobrodružstvo.